Mafsallı Tente

Mafsallı tente en uygun fiyatlı tente modelidir diyebiliriz. Genel olarak balkon tentesi olarak kullanılmaktadır. Market ve mağazalarda bu tente modelini sıklıkla kullanmaktadır.

Ucuz tente sistemleri arasında sıralayabileceğimiz bu ürün kumaş kullanımı konusunda Avrupa ve Yerli kumaşlar olarak 2 sınıfta kullanılır.

Polyester pvc branda kumaşlı mafsallı açılır kapanır tente sistemi fiyat bakımından daha uygun fakat sıcak yaz günlerinde koku sorunu oluşturmaktadır.

Polyester pvc brandalı mafsallı manüel tente genel olarak mağaza ve dükkanlarda kullanılır.

Mafsallı Tente Modelleri

Mafsallı sisteme sahip tenteler genel olarak balkonlarda ve işletmelerin ön kısımlarında yer almaktadır. Market tentesi dükkan tentesi olarak kullanıldığını sık sık görmekteyiz.

Firmamız Koçer tente sistemleri tente branda sektöründe uygun fiyat avantajları ile hizmet vermektedir.

Villa tentesi dekor tente sistemi olarak bu ürün oldukça uygundur.

Fiyat Listesi !

Mafsallı açılıp kapanan tente fiyat avantajı için bizi tercih edin. Firmamız tüm İstanbul ve semtlerinde kusursuz işçilik garantili kumaş seçenekleri ve hızlı montaj imkanı sunmaktadır.

Mafsallı tente fiyat listesi için tıklayınız.

Üründe Kullanılan Kumaş Seçenekleri Nelerdir ?

Firmamız tentelerde Avrupa ve Yerli Akrilik kumaş kullanmaktadır. Bu kumaşlar su geçirmez ve solmaz özellikleri mevcuttur. Daha ekonomik olan PVC branda kumaşlarda sistemlerde kullanılabilir. Bu tür kumaşlar genel olarak iş yerleri ve dükkanlarda tercih edilmektedir.

Kumaşlarımız hakkında bilgi almak için Sağ kısımda bulunan menüden kumaş desenlerini inceleyebilirsiniz.

 

 

comments
  • Merhaba,
    Yurtdisinada kargo yapiyormusunuz?

  • leave a comment

    Create Account    Log In Your Account    Hemen Ara