Cafe Çadırı

İstanbul’un tüm ilçelerine tente, branda ve çadır hizmeti veren firmamız Koçer Tente adını sektörün ileri gelen firmaları arasına yazdırmıştır. Tüm tente modellerinin imalatını, montajını ve tamiratını yaptığımız gibi tüm çadır ve branda modellerinin de montajını ve en uygun fiyatlara imalatını yapmaktayız.  Cafe çadırı da imalatı ve montajını yaptığımız çadır modellerinden biridir.

İstanbul Cafe Çadırı ve Montajı

Müthiş manzaralı bir açık alana kurulacak olan cafe çadırı ile tüm ayların güzelliklerini ve zevkini yaşama şansı bulacak ve bulduracak sınız. Cafe çadırları muazzam bir mimari yapıdır. Çok özel düşünülerek tasarlanan bir modeldir. Kurulacağı tüm alan ve mekanlara müthiş bir şıklık katan özel bir yapıdır.

Çadırlar genellikle açık alanlara kurulan, kısa süreli konaklama amaçlı barınaklar dır. Fakat cafe çadırları çok uzun süreli ticari kazanç için dekore edilen bir modeldir. Çadır brandasının sağlamlığı ve yapısında bulunan özel pvc ve materyaller sayesinde dört mevsimin zorluğuna dayanabilmektedir.

Cafe Çadırı4 Cafe Çadırı

Çok uzun yıllar yazın güneşi, kışın karı ve bahar aylarının yağmuru ile rüzgarına oldukça dayanıklılık gösterir. Ve bu özelliği sayesinde son yıllarda normalden fazla tercih edilmekte ve rabet görmektedir.

İstanbul’un neresinde olursanız olun tüm tente, branda ve çadır modellerinin imalatı ve montajı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca bu alanda merak ettiğiniz tüm soruları bizlere sorabilirsiniz.

En uygun fiyatlı tente modelleri, branda ve çadır modelleri Koçer Tente de.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

leave a comment

Create AccountLog In Your AccountHemen Ara